Kart Mesajları

    SEVGİ MESAJLARI

  Gökyüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.
  Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin, sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N.
  
Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.
  
Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine çek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim için sakla...
  
Çiçek sulandığınca güzel, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve her şeyi öğrendiğin kadar bilirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.
  
Sana ne demeliyim? Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeğim desem o da soluyor...Sana canım demeliyim çünkü,bu can seninle yaşıyor!...
  
Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim... 
   
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz, biz sadece birbirimizi görürüz..
   
Ne dünden daha az ,ne yarından daha çok. Seni bugünde; Dün olduğu gibi, Yarın olacağı gibi  Çoook seviyorum.
   
Dünde, bugünde, yarında; Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; Ben hep ordayım!.Seni çok seviyorum BİTANEM.
   
Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler, yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa, yedi ayrı çiçekten bal yapsa; Senin kadar tatlı olamaz..
   
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim….
   
Gecenin karanlığında,  güneşin ışığında,  Suyun damlasında, selin coşkusunda. Kimi yanımdasın kimi rüyamda; Ama hep aklımdasın sakın unutma.
   
Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,Kendini yalız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!...
   
Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum.Sende bütün özlemler;Sende bütün gelecek.Beni bende arama Ben artık sen olmuşum.
   
SEN; Sokakları tutuklu kılan kimsesiz bir akşamda iliklerime kadar ıslanmak pahasına da olsa,yağmur altında arayacağım tek insansın.
   
Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE BEN ORDAYIM (seni çok seviyorum )
   
Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluktan olsun.
   
Yaprak döken gençliğimin satır aralarında,altı kırmızı çizgiyle çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.
   
Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

   Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.
   Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!
   Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!
   Senin o minicik kalbin var ya hani, işte o benim dünyam!..Seni seviyorum!..
   Bɑzen sorɑrlɑr, “Hɑyɑtındɑ biri vɑr mı” diye. Hɑyɑtımdɑ biri yok. Birinde hɑyɑtım var.Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.               
   Bütün mevsimleri bir günde, bütün yıllɑrı bir mevsimde yɑşɑmɑyɑ rɑzıyım seninle… Dɑhɑ nice sevgililer gününü berɑber geçirmek dileğiyle..
   Doğɑn her günün sɑbɑhındɑ içimde gözlerini görebilmek ɑşkı olmɑsɑ, inɑn hiçbir şeye değmezdi yɑşɑmɑk. Sevgililer günün kutlu olsun!

   Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!
  
Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.
 
 Senin gülüşün bɑnɑ cennetten ɑtılɑn ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, kɑrın tokluğunɑ sevdim seni… Sevgililer günün kutlu olsun cɑnım ɑşkım.
   
Yedi ɑyrı iklimden yedi çeşit ɑrı getirseler yedi çeşit ɑrı yedi ɑyrı çiçeği dolɑşsɑ yedi ɑyrı çiçekten bɑl yɑpsɑ senin kɑdɑr tɑtlı olɑmɑz… İyi ki vɑrsın! Sevgilim günümüz kutlu olsun.
  
Bɑzı rüyɑlɑr diğerlerinden dɑhɑ uzun sürer. Bɑzılɑrı dɑ çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyɑm şu ɑn bu mesɑjı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Doğan her günün sabahında içimde gözIerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu oIsun!
 
Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!
Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıIdız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!
  En tatlı uykular halt etmiş..Seni düşünmenin güzelliği varken...Seni seviyorum aşkımmm!..

DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI
 
  Doğum gününü kutlar,her şeyin gönlünce olmasını dilerim.

  Umutların kaderin olsun.Nice mutlu.sağlıklı ve başarılı yıllara!....
  Yeni yaşında,sevdiklerinle birlikte sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.Nice yıllara!.....
  
Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.
  
Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!...
  Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara!....
   Bir tomurcuk idin, açtın gül oldun. Yüreğimde sevgi idin, aşk oldun. İyi ki varsın bir tanem doğum günün kutlu olsun!....
   Gülmek senin için bir tutku olsun.Bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.Doğum günün kutlu olsun….. 
   Bu günün kutlu, yarının mutlu ,geleceğin umutlu olsun bitenem. Nice yeni yaşlara!...
   Gülen gözlerin ve pamuk kalbin sonsuza dek seninle var olsun.Nice yıllara……

YENİ İŞ/TERFİ MESAJLAR

 

 Yeni işinde Her şeyin Gönlünce Olmasını Dileriz. 
 Yeni işinde Başarılı ve Mutlu Olman Dileğiyle... 
 Yeni işinde Başarılar, Yolun Açık Olsun...
 Yeni görevinizde başarılar dileriz.
 Başarı ve huzur diliyorum, sevgilerle...
 Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz.
 Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle…
 Yeni görevinizde başarılar dileriz.
 Aramıza hoş geldin; Başarılar diliyoruz…
 İş hayatında başarılar dilerim..
 Başarılarının devamı dileğiyle !...
 Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz, ama onlarında sana ihtiyacı var.
 İş hayatında başarılar dilerim.
 Başarılar ve her daim mutluluklar seninle olsun.
 Seni çok seviyoruz, başarılarının devamını diliyoruz.
 İşinizin size mutluluk getirmesi dileğiyle…
 İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır, yeni görevinde başarılar dileriz.

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ

  Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!  
  Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. 
  Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.
  Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine Birtanem.
 Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…
  
Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.
 Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile… 
  Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni seviyorum.
  Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. 
 Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.
  Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile… 
 Seninle olmak;Güneşi 24 saat cebinde taşımaya benziyor.Birlikte nice yıllara Bitanem… 
  Senden önce hayatım güzeldi;Herkes benim için özeldi.Senden sonra hayatım mükemmel oldu,Bütün özeller sende son buldu.Birlikte nice uzun yıllara.Seni seviyorum Bitanem
  Birlikte el ele yürüdüğümüz hayat yolunda; Ellerimizin sonsuza dek ayrılmaması dileğiyle…Seni Seviyorum.

YENİ ÇİFTLERE

....Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle...
....Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim... Mutluluklar!…
....Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!...
....Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.
....Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...
....Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar...
....Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.
....Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...
....Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.
....Nikahınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.
....Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
....Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle... Mutluluklar!
....Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. 

GEÇMİŞ OLSUN


Geçmiş olsun dileklerimizle…
Geçmiş olsun der; Acil şifalar dilerim.
Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.
Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.
Rahatsızlandığınızı duydum, geçmiş olsun diyeyim dedim sana, neyse uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle; saygılar sevgiler.
Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.
 Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü ve sevecen halini alacaksın. Acil şifalar diliyoruz..
 Çabuk iyileşip; Biran önce aramıza dönmen dileğiyle…
Biran önce sağlığına kavuşman dileği ile….
Kendine çok dikkat et, sen bizim için çok önemlisin..
En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileği ile….

 İnɑnıyoruz ki en kısɑ zɑmɑndɑ rɑhɑtsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü, sevecen hɑlinle yɑnımızdɑ olɑcɑksın. Acil şifɑlɑr diliyoruz…
 Allɑh bɑşkɑ rɑhɑtsızlıklɑr vermesin. Kendine bundɑn sonrɑ dɑhɑ çok dikkɑt etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.
 Hɑstɑlɑnmɑnɑ üzüldüm bir ɑn önce seni eski hɑlinle ɑrɑmızdɑ görmek istiyoruz ve ɑcil şifɑlɑr diliyoruz Geçmiş Olsun… 
  Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş oldun diyoruz!

  Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın…
  
Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun

 YENİ DOĞUM MESAJLARI

Anneye geçmiş olsun der; Bebeği ile birlikte ömür boyu sağlık dileriz.
Dünyanın en tatlı bebeği, yeni yaşama merhaba!... Umarım sağlık ve başarı dolu bir hayatın olur.
Anneye geçmiş olsun der; Bebeği ile birlikte sağlıklı uzun yıllar dilerim.
Anne ve Babayı kutlar; Yeni bebekleriyle birlikte sağlıklı yıllar dilerim.
Allah Analı-Babalı büyütsün…
Kendinize ve ufaklığa iyi bakın…
Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.
Yeni dünyalıya merhaba!…..
Bana dünyanın en değerli hediyesini verdin; Seni çok seviyorum canım.
Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileği ile…
Aramıza hoş geldin güzel bebek.

ÖZÜR MESAJLARI


....Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. 
....Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum.

....Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.
....Bilirsin bir karıncayı bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden...
....Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu çiçekle birlikte. Bu bir barış çiçeği. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...
Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki!.. Onun için, Özür dilerim canım.
....Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden... Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?
....Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.
....Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: ÖZÜR DİLERİM!

ANNELER GÜNÜ

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..
• Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!!
• Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.
• Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim.
• Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem.. hakkını nasıl öderim..
• En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim.
• Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin.
• Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim. 
• Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. 
• Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun. 
• Dün, bugün ve yarın..daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun. 
• Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.. 
• Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM. 
• Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Anneler günün kutlu olsun.
• Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.
• Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim. 
• Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.
• Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. 
• Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.
• Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.
• Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem. 
• Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.
• Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem. 
• Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun. 
• Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem. 
• Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.