Kalanşoe (Ateş Kaktüsü)

Ürün Kodu
312152
 Halk dilinde ateş kaktüsü olarak ta bilinen kalanşoe,mini ve top top çiçekleri ile oldukça dayanıklı dekoratif ve sempatik bir bitkidir.Yapraklarının saçlar için faydalı olduğu haberi de yapılmıştır.Ankara da kolaylıkla yetişebilen bir bitkidir.Bu sevimli bitki ile tüm sevgi ve güzel dileklerinizi iletebilirsiniz.Uzun zaman solmayacak ve sizi hatırlatacaktır.Doğum günü kutlamak,evlilik yıl dönümü kutlamak,yeni iş tebriğinde bulunmak,sevginizi göstermek ve sürpriz yapmak gibi bir çok gündelik her vesile ile gönderebilirsiniz.Ankara çiçekçi si Çiçek 312 memnuniyet garantisi ile...  
414,00 TL
312152

KALANŞOE (ATEŞ KAKTÜSÜ)
Saksı       : Ahşap ayaklı taş tozu döküm saksı         

Yükseklik : 35 cm

Siparişleriniz 32 yıllık tecrübesi ile Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.garantisi altındadır.

Satın aldığınız ürünün birebir aynısını göndermeyi hedefleriz.
Stok durumuna göre çiçek rengi,saksı rengi değişklik gösterebilir.

Cicek312.com’da  ödemeleriniz ve bilgileriniz güvendedir.Ödemeniz esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

 Bakımı : Doğrudan güneş almayan bol aydınlık ve sıcak bir ortamda bulundurulmalıdır.Yaz aylarında haftada 2 kez;Kış aylarında haftada 1 kez 1 su bardağı su ile sulanmalıdır.Tabağında su bırakmayınız.Çok sulamak veya az sulamak bitkiye zarar verebilir.Hava silkilasyonu olan alanlardan uzak tutunuz.

Taksit Aylık Toplam

Yorum Yap