Seramik Saksıda Antoryum Çiçeği

Ürün Kodu
312127
Özel saksısı,ateş kırmızısı çiçekleri ve parlak yeşil yaprakları ile muhteşem,kaliteli ve dekoratif bir bitki olan Antoryum bitkisi, her bulunduğu mekanda hemen göze çarpar.Dekoratif oluşu ve kırmızı çiçeği ile evlerin ve büroların vazgeçilmezi bir saksı çiçeği dir.Saksı çiçekleri en güzel ev arkadaşlarıdır.Onların büyümesini ve çiçek açmasını izlemek herkese keyif verir.Sizde ona güzel bir ev arkadaşı hediye edin.Sevgi dileklerinizi ve temennilerinizi taşıyacak güzellikte bir ürün.Gündelik bir çok vesile ile gönderebilirsiniz.Ankara nın çiçekçi si Çiçek 312 tazelik ve memnuniyet garantisi ile...  
800,00 TL
312127

ANTORYUM

Yükseklik  :  60-65 cm

Siparişleriniz 34 yıllık tecrübesi ile Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.garantisi altındadır.
Satın aldığınız ürünün birebir aynısını göndermeyi hedefleriz.
Mevsimsel şartların durumuna göre çiçek ve yapraklarında sayısal ve şekilsel değişiklikler olabilir.

Cicek312.com’da  ödemeleriniz ve bilgileriniz güvendedir.Ödemeniz esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Bakımı: 
Tropikal bir bitkidir.Doğrudan güneş almayan bol aydınlık bir ortamda bulundurulmalıdır.Yaz aylarında haftada 2 kez;Kış aylarında haftada 1 kez sulanmalıdır.Çok sulamak veya az sulamak bitkiye zarar verebilir.Hava silkilasyonu olan alanlardan uzak tutunuz.Yapraklarına zaman zaman su püskürtülerek nem sağlayınız.

Taksit Aylık Toplam

Yorum Yap